Scheidsrechters

Scheidsrechters

Hieronder staan de door de KNVB en de Sporting'70 toegewezen scheidsrechters vermeld. De met * gemarkeerde scheidsrechters zijn nog niet vastgesteld. ES staat voor Eigen Scheidsrechter: het Sporting'70 team dient zelf een scheidsrechter te verzorgen. 

Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
04 dec 14:00 H.J.M. Veldhoen Sporting 70 1 (zon) KDO sv 1 (zon)
02 dec 20:30 Sporting 70 45+1 Bunnik '73 45+2
02 dec 20:00 Maarssen 45+1 Sporting 70 45+1
02 dec 21:30 Sporting 70 45+1 Jonathan 45+1
02 dec 21:00 DESTO 45+1 Sporting 70 45+1
02 dec 20:15 Bilt De FC 35+1 Sporting 70 35+1
02 dec 21:15 Rivierwijkers 35+1 Sporting 70 35+1
02 dec 20:45 Sporting 70 35+1 Voorwaarts 35+1
02 dec 21:45 Sporting 70 35+1 Hercules 35+5
04 dec 11:15 M. Uaftouh Sporting 70 2 (zon) IVV 2 (zon)
06 dec 20:15 Meern De 7 Sporting 70 2
04 dec 14:00 Sporting 70 3 (zon) Oranje - Wit 2 (zon)
02 dec 20:00 Sporting 70 4 Vliegdorp 't vv 2
04 dec 11:00 R. Poelen VVIJ 3 (zon) Sporting 70 4 (zon)
04 dec 14:30 R.P.W. Roovers Kampong 16 (zon) Sporting 70 5 (zon)
04 dec 10:15 HMS 2 (zon) Sporting 70 6 (zon)
04 dec 11:30 Sporting 70 7 (zon) Voorwaarts 5 (zon)
03 dec 17:00 R. van den Brink Sporting 70 JO19-1 Jonathan JO19-1
03 dec 17:00 ES Sporting 70 JO19-2 DESTO JO19-2
03 dec 14:00 G.P.W.C. Oltmanns Jonathan JO19-4 Sporting 70 JO19-3
03 dec 15:30 S. Wenting V.V. Heerenveen JO18-1 Sporting 70 JO18-1
03 dec 12:15 D. Rijnbende Hooglanderveen JO17-1 Sporting 70 JO17-1
03 dec 11:40 P. Bosma Sporting 70 JO16-1 Hooglanderveen JO16-4
03 dec 15:15 ES Sporting 70 JO16-2 Kampong JO16-4
03 dec 12:15 T. Larsson Kampong JO16-6 Sporting 70 JO16-3
03 dec 12:00 M. van Viegen Sporting 70 JO15-1 Candia '66 JO15-1
03 dec 13:30 ES Sporting 70 JO14-1 VVIJ JO14-2 JM
03 dec 10:30 Elinkwijk JO14-2 Sporting 70 JO14-2
03 dec 12:00 Kampong JO14-6 Sporting 70 JO14-3
03 dec 11:40 ES Sporting 70 JO13-1 Montfoort S.V, JO13-1JM
03 dec 10:10 ES Sporting 70 JO13-2 Delta Sports '95 FC JO13-2
03 dec 09:15 S.L. van Winkelhoff Delta Sports '95 FC JO13-3 Sporting 70 JO13-3
03 dec 11:30 Sporting 70 JO12-1 UVV JO12-2
03 dec 10:15 Kampong JO12-3 Sporting 70 JO12-2
03 dec 08:30 Sporting 70 JO12-3 PVCV JO12-1
03 dec 10:15 Hees JO12-2 Sporting 70 JO12-4
03 dec 10:30 SVO HZM'22 MO12-2 Sporting 70 JO12-5
03 dec 08:30 DVSU JO11-1 Sporting 70 JO11-1
03 dec 11:00 Sporting 70 JO11-2 DHSC JO11-1
04 dec 09:30 Sporting 70 JO11-3 Hercules JO11-5
03 dec 10:00 Sporting 70 JO11-4 VSC JO11-1
03 dec 11:00 Bilt De FC JO11-6 Sporting 70 JO11-5
03 dec 11:00 Focus '07 JO11-3 Sporting 70 JO11-6
03 dec 08:30 Sporting 70 JO11-7JM Geinoord Nieuwegein JO11-6
03 dec 11:10 PVCV JO11-7 Sporting 70 JO11-8
03 dec 09:40 Delta Sports '95 FC JO10-3 Sporting 70 JO10-1JM
03 dec 09:45 Sporting 70 JO10-3JM Saestum JO10-2
03 dec 10:45 Jonathan JO10-5 Sporting 70 JO10-4JM
03 dec 11:00 Sporting 70 JO10-5JM PVCV JO10-6
04 dec 09:30 Sporting 70 JO10-6JM Hercules JO10-5
03 dec 08:30 Bilt De FC JO10-7 Sporting 70 JO10-7JM
03 dec 09:30 Maarssen JO10-5 Sporting 70 JO10-8JM
03 dec 08:30 Brederodes JO10-6 Sporting 70 JO10-9JM
03 dec 09:45 Sporting 70 JO10-10JM Zwaluwen Utrecht '11 MO10-1
03 dec 08:30 Delta Sports '95 FC JO9-1 Sporting 70 JO9-1
03 dec 09:45 Sporting 70 JO9-2 Bunnik '73 JO9-1
03 dec 08:30 Hercules JO9-4 Sporting 70 JO9-3
03 dec 09:00 SVM JO9-1 Sporting 70 JO9-4JM
03 dec 11:00 Sporting 70 JO9-5JM Vliegdorp 't vv JO9-2
03 dec 08:30 Sporting 70 JO9-6JM Saestum, JO9-3JM
03 dec 09:30 Jonathan JO9-8 Sporting 70 JO9-7JM
03 dec 08:30 Sporting 70 JO9-8JM Altius JO9-3
03 dec 08:30 DHSC JO9-3 Sporting 70 JO9-9
03 dec 09:30 Bilt De FC JO8-3 Sporting 70 JO8-1
03 dec 10:30 Maarssen JO8-3 Sporting 70 JO8-2JM
03 dec 08:30 Sporting 70 JO8-3 Maarssen JO8-4
03 dec 09:45 Sporting 70 JO8-4JM Victoria JO8-8
03 dec 08:30 Sporting 70 JO8-5JM Saestum JO8-3
03 dec 14:25 H. van den Wijngaard Sporting 70 MO20-1 Victoria MO20-1
03 dec 16:30 ES Sporting 70 MO20-2 SVF MO20-1
03 dec 12:30 M. Krijger Sporting 70 MO17-1 Zwaluwen Utrecht '11 MO17-2
03 dec 15:10 ES Sporting 70 MO17-2 DESTO MO17-2
03 dec 10:00 M. Ceyhan Sporting 70 MO15-1 Bilt De FC MO15-1
03 dec 08:30 ES Sporting 70 MO13-1 DESTO MO13-3
03 dec 13:00 Sporting 70 MO12-1 Bilt De FC JO12-4
03 dec 08:30 Sporting 70 MO12-2 't Goy MO12-1
03 dec 15:00 M. Schell Reiger Boys VR1 Sporting 70 VR1
02 dec 21:00 E. Middelham Sporting 70 VR30+1 Kampong VR30+2
02 dec 20:00 Sporting 70 VR30+1 SVO Krommerijnstreek VR30+1
02 dec 22:00 E. Middelham Delta Sports '95 FC VR30+1 Sporting 70 VR30+1
02 dec 20:30 E. Middelham SVM VR30+1 Sporting 70 VR30+1
03 dec 13:15 M. el Mansori Sporting 70 VR2 Wartburgia asv VR3
02 dec 21:30 Brederodes VR30+1 Sporting 70 VR30+2
02 dec 20:30 Sporting 70 VR30+2 Vreeswijk VR30+1
02 dec 22:00 Sporting 70 VR30+2 UVV VR30+1
02 dec 20:00 OSM '75 VR30+1 Sporting 70 VR30+2
04 dec 12:00 Meern De VR1 (zon) Sporting 70 VR2 (zon)
04 dec 13:15 H.A.W.S. ter Hoeve Kampong VR1 (zon) Sporting 70 VR3 (zon)
04 dec 11:30 Sporting 70 VR4 (zon) Hercules VR1 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!