Wedstrijden

Hieronder kun je KNVB wedstrijdinformatie vinden, eventueel aangevuld met het alternatieve programma zoals bv oefenwedstrijden. De aanvangstijden hieronder kunnen tot een paar dagen voor de wedstrijd nog veranderen. Het overzicht van de toegewezen scheidsrechters is hier in te zien. 

 

 

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 16:25 Hercules 12 Sporting 70 3
30 jan 11:00 VSC 2 (zon) Sporting 70 3 (zon)
30 jan 11:30 Sporting 70 4 (zon) PVCV 4 (zon)
30 jan 12:30 Soest SO 7 (zon) Sporting 70 5 (zon)
30 jan 11:30 Sporting 70 6 (zon) HMS 2 (zon)
29 jan 12:50 Sporting 70 JO19-3 Hercules JO19-4
29 jan 14:45 Sporting 70 JO19-4 ST HSV '69/Zevenhoven JO19-1
29 jan 13:15 Houten JO17-3 Sporting 70 JO17-4
29 jan 13:00 Geinoord Nieuwegein JO15-2 Sporting 70 JO15-2
29 jan 10:15 Zwaluwen Utrecht '11 JO15-2 Sporting 70 JO15-3
29 jan 13:20 Sporting 70 JO14-1 Lopik JO14-1
29 jan 13:50 PVCV JO14-3 Sporting 70 JO14-2
29 jan 8:30 Houten JO13-3 Sporting 70 JO13-1
29 jan 11:45 Sporting 70 JO13-2 't Goy JO13-1
29 jan 9:00 Sporting 70 JO13-3 DESTO MO13-1
29 jan 9:00 Vriendenschaar JO12-1 Sporting 70 JO12-1
29 jan 9:00 Kampong JO12-3 Sporting 70 JO12-2
29 jan 11:30 Sporting 70 JO12-3 VVJ JO12-2
29 jan 8:30 Sporting 70 JO12-4 Bunnik '73 JO12-2
29 jan 11:30 CJVV JO12-4 Sporting 70 JO12-5
29 jan 8:30 Sporting 70 JO12-6 DOSC JO12-5
29 jan 10:00 Sporting 70 JO11-1 Odijk JO11-1
29 jan 8:30 Jonathan JO11-3 Sporting 70 JO11-2
29 jan 8:30 Sporting 70 JO11-3 Zwaluwen Utrecht '11 JO11-5
29 jan 10:30 Kampong JO11-6 Sporting 70 JO11-4
29 jan 10:05 Sporting 70 JO11-6 't Goy JO11-2
29 jan 9:00 CDW JO10-1 Sporting 70 JO10-1JM
29 jan 13:00 Houten JO10-3 Sporting 70 JO10-2JM
29 jan 9:30 Bilt De FC JO10-3 Sporting 70 JO10-3JM
29 jan 8:30 VSC JO10-1 Sporting 70 JO10-5JM
29 jan 11:15 Sporting 70 JO10-6JM Hercules JO10-8
29 jan 9:45 DOSC JO10-3 Sporting 70 JO10-7JM
29 jan 11:15 Sporting 70 JO10-8JM Vliegdorp 't vv JO10-2
29 jan 11:00 JSV Nieuwegein JO10-4 Sporting 70 JO10-9
30 jan 9:30 Hercules JO9-4 Sporting 70 JO9-1
29 jan 8:30 Bilt De FC JO9-3 Sporting 70 JO9-2
29 jan 11:15 Sporting 70 JO9-3 Kockengen JO9-1
29 jan 8:30 Kampong JO9-6 Sporting 70 JO9-4JM
29 jan 10:15 SV Overvecht/De Dreef JO9-1 Sporting 70 JO9-5JM
29 jan 9:50 Sporting 70 JO9-6JM Delta Sports '95 FC JO9-7
29 jan 9:50 Sporting 70 JO9-7JM Soest SO JO9-4
29 jan 9:50 Sporting 70 JO9-8JM DVSU MO9-1
29 jan 9:50 Sporting 70 JO9-9 Olympia '25 JO9-2
29 jan 8:30 Sporting 70 JO8-1 DOSC JO8-2
29 jan 8:30 Jonathan JO8-3 Sporting 70 JO8-2JM
29 jan 8:30 DHSC JO8-2 Sporting 70 JO8-3
29 jan 8:30 Sporting 70 JO8-4JM Sporting 70 JO8-7
29 jan 8:30 Sporting 70 JO8-5JM Spakenburg MO8-1
29 jan 8:30 Sporting 70 JO8-6JM Schalkwijk JO8-1
29 jan 15:00 Sporting 70 MO19-1 Nieuwland ASC MO19-1
29 jan 12:45 Sporting 70 MO17-1 Delta Sports '95 FC MO17-1
29 jan 12:00 Zwaluwen Utrecht '11 MO17-1 Sporting 70 MO17-2
29 jan 10:55 Sporting 70 MO15-1 Graveland 's MO15-1
29 jan 10:00 Woudenberg MO15-1 Sporting 70 MO15-2
29 jan 10:30 Spakenburg MO13-1 Sporting 70 MO13-1
29 jan 15:00 Jonathan JO12-8 Sporting 70 MO12-1
29 jan 9:00 Odijk JO11-2 Sporting 70 MO11-1
30 jan 11:00 SDO VR2 (zon) Sporting 70 VR2 (zon)
30 jan 11:00 Hercules VR1 (zon) Sporting 70 VR3 (zon)
30 jan 11:00 Schalkwijk VR1 (zon) Sporting 70 VR4 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!