2023/2024 |
1 (zon) |
3e klasse C |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2022/2023 |
1 (zon) |
2e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 12 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
2e klasse/3e klasse h) nr 9 2b - 1 n hpk 3d |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve poulefase Groep 3 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve 1e ronde Groep 2 zondag |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve 3e ronde Groep 2 3e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse hpk r1B - lpk r1A |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
hoofdklasse/1e klasse winnaar b - winnaar c |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2021/2022 |
1 (zon) |
3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen beker reserve poulefase Groep 3 11 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2020/2021 |
1 (zon) |
3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 22 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 1e ronde |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 2 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 2 17 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2019/2020 |
1 (zon) |
3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 20 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 2 16 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2018/2019 |
1 (zon) |
Groep 3 27 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Groep 2 03 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse/2e klasse Res.1e kl. B - Res. 2e kl. C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse/2e klasse Res.1e kl. B - Res. 2e kl. C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
1e klasse/2e klasse Res.1e kl. B - Res. 2e kl. C/D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2017/2018 |
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 3 10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, 3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 3 14 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Groep 1 32 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen, 2, Groep 3 02 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen, 2, 1e klasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2016/2017 |
2 (zon) |
Mannen, 2, Groep 2 23 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen zondag, 2, 2e klasse D |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen zondag, 1, 3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 072 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen, 2, Groep 2 13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen zondag, 2, 1e klasse/2e klasse 2C) EPK 2C - HPK 2D nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen zondag, 2, 1e klasse/2e klasse 2E) Winnaar C - Winn nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19 zaterdag, JO19-1, Hoofdklasse B |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19, JO19-1, Groep 1 09 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19 zaterdag, JO19-1, 4e divisie/hoofdklasse G nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
JO19-1 |
Onder 19 zaterdag, JO19-1, 4e divisie/hoofdklasse DD nacompetitie |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2015/2016 |
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 106 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen zondag, 1, 3e klasse D |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1 (zon) |
Mannen, 1, Groep 1 50 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen, 2, Groep 2 24 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
2 (zon) |
Mannen zondag, 2, 3e klasse H |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |