Het gebeurt niet vaak in de voetballerij, dat de betere ploeg verliest. Het gebeurt ook niet vaak, dat een team dat bijna 90 % balbezit heeft, dat 10 tot 12 open kansen heeft en dat eigenlijk zonder keeper had kunnen spelen, een wedstrijd verliest. Maar dit gebeurt af en toe, en gisteren gebeurde dit in Benschop. De wedstrijd was rommelig, mede door het slechte veld. Sporting was absoluut de dominante ploeg, maar liet geen goed voetbal zien. Met name werden de zijkanten niet goed benut. Toch werden er wel een aantal 100 % kansen gecreëerd. Na 20 minuten scoort Jolet uiteindelijk de 0-1. Jolet (B-1) speelt trouwens, als vervangster van Tiffany, een prima wedstrijd. Tot de rust blijft het hetzelfde liedje, veel kansen, geen doelpunten.
Vijf minuten voor rust viel Lea geblesseerd uit, haar vervangster was Annet van Dames 2. De tweede helft was niet anders. Sporting domineert, maar scoort niet.
Na tien minuten wordt Nina vervangen door Sofie L. (Dames 2) en vijftien minuten voor tijd vervangt Malou (Dames 2) Denise, die een gele kaart had gekregen voor protesteren.
Door twee misverstanden achterin, door de achterlinie die de minst gepasseerde is van de tweede klasse, scoort Benschop twee doelpunten.
Een pijnlijke nederlaag, die ons de koppositie kost en een mentale dreun veroorzaakt.
Zoals verwacht wint Wartburgia uit bij Unicum (0-2) en neemt de koppositie over met één punt voorsprong. Sporting heeft echter alles nog in eigen hand, aangezien Wartburgia nog naar Utrecht moet komen en bovendien is het doelsaldo, met een groot verschil (+29 tegen + 16), in het voordeel van Sporting. Goed... nu de winterstop en daarna de kraker tegen JSV thuis. Dus tijd genoeg om te herpakken.
Opstelling:
Kimmarah, Lea (Annet), Merijn, Anne, Marleen, Najat, Kirsten, Hester, Nina (Sofie L), Jolet en Denise (Malou). Niet aanwezig: Jacqueline, Tiffany, Sterre, Marileen, Sofie v. K. en Kim. |